Ferienwohnung "Mosel"

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    1-slaapkamer Ferienwohnung "Mosel" Alf ligt binnen 19 minuten lopen van de Sint-Remigiuskerk en omvat privéparkeren voor degenen die met de auto reizen. De Globus Handelshof St. Wendel GmbH & Co. KG is op 4 km afstand van het 46 m² grote appartement gelegen, terwijl Bruttig-Fankel op 12 km afstand ligt.

    Dit appartement is op 25 minuten loopafstand van Doppelstockbrücke te vinden. Te voet bent u binnen 10 minuten in het centrum van Alf. Ferienwohnung "Mosel" is op een klein stukje lopen van de Prinzenkopftoren genesteld.

    Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    Ferienwohnung "Mosel" biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenettegedeelte, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. De dichtstbijzijnde Alf Muehlenstrasse bushalte ligt op 250 meter van de 1-badkamer accommodatie. Sportliefhebbers zullen activiteiten zoals darten waarderen die worden aangeboden bij deze accommodatie. Een terras is een geweldige plek om te dineren en van een drankje te genieten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Ferienwohnung "Mosel" Alf

    Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung Ferienwohnung
    Appartement

    Grootte: 46 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung "Mosel" Alf

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung "Mosel" Alf

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Ferienwohnung "Mosel"?
      De grootte van Ferienwohnung "Mosel" is 46 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung "Mosel" Alf